מונולוגים, גברים, נשים, אודישן
השפעת קרני הגמא על ציפורני החתול- פול זינדל
מונולוגים, נשים
ג'אניס

(ג'אניס וויקארי עומדת על הבמה. על ידה ישנו שלד של חתול, הניצב על כן מוגבה. יש לה קול תוקפני ומלא שביעות- רצון עצמית. היא מעוררת כעס כשמקשיבים לה, והיהירות שלה היא בלתי נסבלת.)

ה-עבר: קיבלתי את החתול מצער-בעלי –חיים מיד אחרי שהמיתו אותו באמצעות שיטה של לחץ אטמוספרי גבוה. דבר זה מסביר לנו מדוע חסרות כמה מהצלעות, שכן, השיטה הזאת מוציאה את האוויר מהריאות של בעלי החיים וגורמת להתעוותות של כל החללים הפנימיים.
טוענים שהשיטה הזאת מונעת אכזריות מבעל- החיים, אבל אני חושבת שזה נורא.
אח"כ הכנסתי את החתול לתוך תמיסה רותחת של סודיום הידרוקסיד עד שרוב העור ירד ממנו בעצמו, אבל הייתי מוכרחה לגרד בסכין את הסחוס מעל לפרקים.
אין לכם מושג כמה קשה להגיע עד לעצמות.
אני מוכרחה לעבור עכשיו אל ה-הווה:... אבל אין לי רצון לספר לכם כמה זמן לקח לי לחבר את כל הדבר הזה ביחד.
כפי שהוא עכשיו, ולמרות הצלעות החסרות, הוא עשוי להביא תועלת יוצאת מן  הכלל לתלמידי אנטומיה, ואפשר להשתמש בו כדי להראות ולהסביר אספקטים אנטומיים בסיסיים המשותפים להרבה בעלי חיים המשייכים למשפחת החתולים, זה מה שאני יכולה להעלות בדעתי בקשר לשימוש היחידי שאפשר לעשות בו בהווה.
אבל, נעים לזכור את זה בתור השג, וזה גם עושה רושם טוב אם בפנייה שלך להתקבל לאוניברסיטה את יכולה להראות שעשית עוד משהו בגימנסיה חוץ מלקבוע פגישות עם בחורים.
ה-עתיד: התוכניות היחידות לעתיד שיש לי בשביל טאבי...אחי הקטן שאל בצער- בעלי- חיים מה היה שמו של החתול כשהחלטנו לקחת אותו, ואמרו לו ששמו היה טאבי, אבל אני חושבת שמתחו אותו...
ובכן, ככל שזה נוגע לתוכניות העתיד, אני מתכוונת לתרום את השלט של טאבי למחלקה לטבע בבית הספר...כמובן, ובשנה הבאה, אם שוב תתקיים תחרות מדעית, יכול היות שאני אעשה את אותו הדבר עם כלב.
אני מודה לכם מאוד על תשומת הלב ואני מקווה שאזכה בתחרות.

גרסה להדפסה>>>
<<<לחזרה למונולוגים נשים